Żelazko w płynie samoprasujące

Pomięte ubranie i ważne spotkanie? Żaden problem! Od teraz nie musisz męczyć się z wyjmowaniem żelazka i ustawianiem deski do prasowania, a następnie poświęcać cenny szczególnie o porankach czas na prasowanie. Nasz innowacyjny produkt pozwoli Ci na szybkie wyszykowanie się do wyjścia. Wyjazd służbowy, wesele, a może spotkanie rodzinne? W każdym z tych miejsc każdy chciałby dobrze się prezentować. Żelazko w płynie samoprasujące możesz zabrać ze sobą wszędzie i użyć go w każdym momencie.
Żelazko w płynie samoprasujące

Jak działa samoprasujące żelazko w płynie?

Żelazko samoprasujące w płynie umożliwia łatwe i szybkie prasowanie odzieży. Bez konieczności używania tradycyjnego żelazka produkt wygładzi ubranie, wyeliminuje wszelkie zagniecenia i zapewni mu zapach świeżo wyprasowanej odzieży. Niesamowity efekt zauważysz już po kilku minutach od aplikacji żelazka w płynie na ubranie. Nie pozostawia on nieestetycznych plam i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Produkt może być używany do całkowitego wyprasowania bądź odświeżenia stylizacji.

Na jakich materiałach można stosować żelazko w płynie?

Produkt został stworzony z myślą o większości materiałów, które na co dzień nosi każdy z nas. Świetnie sprawdzi się do nadania schludnego wyglądu i gładkiej powierzchni elastycznym materiałom, z których wykonane są koszulki, swetry, bluzy itp. Wzorowo swoją rolę spełni także w przypadku nieelastycznych materiałów, które są bardziej wymagające. Mowa tutaj o koszulach, spódnicach czy chociażby spodniach. Żelazko samoprasujace w płynie nie należy stosować do tkanin syntetycznych.

Jak stosować żelazko samoprasujące w płynie?

Sposób użycia różni się w zależności od rodzaju materiału, z którego wykonana jest dana część garderoby. W przypadku elastycznych materiałów dane ubranie należy powiesić na wieszaku, równomiernie spryskać tak, aby było wilgotne (nie może być zbyt mokre), lekko rozciągnąć tkaninę i poczekać aż płyn wyschnie. Nieelastyczne materiały także powinny zostać spryskane dokładnie z obu stron, aby były wilgotne. W tym przypadku ubranie należy położyć na łóżku bądź kanapie i wygładzić dłońmi na całej powierzchni, Dopiero po wykonaniu tej czynności można je powiesić na wieszaku i odczekać kilka minut aż odzież wyschnie.