Komplet mopa ze spryskiwaczem Gosia Splash Extra

Korzystanie z nowoczesnych produktów przeznaczonych do czyszczenia gospodarstwa domowego potrafi przyspieszyć pracę, a ponadto zwiększyć jej komfort, dlatego coraz więcej osób sięga po ciekawe akcesoria, dzięki którym cykliczne zadania są łatwiejsze. Dobrym przykładem takiego produktu jest Gosia Splash Extra. To zestaw, w którego składzie znajduje się drążek ze zbiornikiem i spryskiwaczem oraz mop. Dzięki takiej konstrukcji nie trzeba regularnie i tak często przenosić ciężkiego wiadra. Ponadto praca zajmuje mniej czasu.
Gosia Splash Extra

Mop Splash Extra marki Gosia - co go wyróżnia?

Czynnikiem wyróżniającym mop Splash Extra marki Gosia jest przede wszystkim spryskiwacz, dzięki któremu można od razu zaaplikować wodę z detergentem podczas mycia podłogi, bez konieczności płukania mopa w wiadrze z wodą. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji, ponieważ na drążku znajduje się zbiornik wyposażony w spryskiwacz. Dzięki temu praca zajmuje mniej czasu i jest bardziej komfortowa, co jest szczególnie istotne w przypadku osób, które nie lubią wykonywać tej czynności lub zajmują się tym zawodowo i akcesorium ma zwiększyć wydajność mycia podłogi.

Mop ze spryskiwaczem Splash Extra - cechy

Gosia Splash Extra wysokiej klasy produkt, który został wykonany z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a sam zapas (końcówka szorująca) można używać przez długi czas. Drążek jest składany, a atomizer emitujący detergent z wodą znajduje się bezpośrednio na zbiorniku i ustawiono go w taki sposób, żeby roztwór był skierowany bezpośrednio przed zapas. Wysokość całkowita produktu wynosi 130 cm, natomiast wymiary końcówki myjącej wynoszą 39 × 11,5 cm.

Splash Extra Gosia - gdzie kupić?

Szukając wysokiej klasy mopa nie sposób przejść obojętnie obok Gosia Splash Extra, czyli produktu wyposażonego w innowacyjny spryskiwacz oraz składany drążek, dzięki czemu akcesorium nie zajmuje dużo miejsca w ramach magazynowania i jest bardzo funkcjonalne. Przypominamy jednak, żeby kupować tego rodzaju akcesoria u sprawdzonych dostawców, dzięki czemu można mieć pewność otrzymania produktu zgodnego z opisem, oryginalnego oraz pozbawionego wad mogących powstać w razie niewłaściwego magazynowania lub zapakowania.

Opinie o mopie ze spryskiwaczem Gosia Splash Extra

wcześniej zawsze korzystałam ze zwyczajnych mopów z wiadrem, dlatego Gosia Splash Extra jest dla mnie swego rodzaju innowacją. Dzięki temu produktowi mycie podłogi w moim mieszkaniu zajmuje mniej czasu!
Paulina
Nie lubię spędzać sporo czasu na sprzątaniu mojego małego biura, ponieważ wolę się skupić na innych rzeczach. Gosia Splash Extra sprawdza się świetnie, bo nie muszę co chwilę płukać mopa. pozdro
Dominik
Gosia Splash Extra to bardzo dobry produkt, który jest moim pierwszym mopem ze spryskiwaczem i muszę powiedzieć, że to doskonała funkcja, zwłaszcza jeśli myje się większy metraż, polecam serdecznie!
Karolina
Często muszę myć podłogę w mojej kawiarni, a Gosia Splash Extra świetnie spełnia swoje zadanie, bo praca nie zajmuje sporo czasu, a sama końcówka nie zostawia brzydkich smug, polecam!
Andżelika
Szukając mopa do swojego mieszkania postanowiłem wybrać Gosia Splash Extra, bo ma składany drążek i spryskiwacz, dlatego zajmuje mało miejsca w szafce i w dodatku przyspiesza mycie podłogi :D
Krystian
Mam firmę sprzątającą, głównie przestrzeń biurową, dlatego dobre mopy to podstawa naszego wyposażenia. Kupuję od jakiegoś czasu tylko Gosia Splash Extra, bo dzięki temu praca jest prostsza i szybsza :)
Hanna