Komplet mopa dwukomorowego Gosia Duo Extra

Regularne mycie podłogi jest jednym z elementów sprzątania, bez którego w pomieszczeniu będą znajdować się zanieczyszczenia, które nie tylko zmniejszają atrakcyjność wizualną przestrzeni, ale mogą powodować potencjalne niebezpieczeństwo, na przykład przez obecność alergenów (np. kurzu), ale też innych zabrudzeń, które mogą stanowić dobre warunki do rozwoju pleśni, grzybów oraz bakterii. Komplet Gosia Duo Extra jest wysokiej klasy zestawem do mycia podłóg, którego każdy element cechuje się świetnym wykonaniem.
Gosia Splash Extra

Dwukomorowe wiadro mopa Gosia Duo Extra - dlaczego warto?

Dwukomorowe wiadro mopa z zestawu Gosia Duo Extra jest bardzo wygodne w użyciu ze względu na wspomniane komory, które dzielą się na suchą oraz mokrą. Pierwsza sprawdzi się idealnie w ramach odciskania i osuszania mopa z nadmiaru wody, ponieważ ma kształt pasujący idealnie do zapasu. Druga natomiast została wyposażona w specjalne szczotki, które szybko i skutecznie usuwają zabrudzenia z produktu. Dzięki temu wiadro dwukomorowe może przyspieszyć i jednocześnie ułatwić cały proces mycia podłogi.

Higieniczny mop z wiadrem dwukomorowym Duo Extra - cena

Drugim bardzo istotnym elementem zestawu jest higieniczny mop. W zestawie znajduje się również drążek, dlatego po odpakowaniu produktu można od razu przejść do pracy. Wspomniany mop stworzono z wysokiej klasy mikrofibry, która wyróżnia się świetnymi właściwościami higroskopijnymi. Mimo dobrego wykonania zestaw Gosia Duo Extra cechuje się bardzo dobrym współczynnikiem ceny do jakości. Dzięki temu akcesorium stanowi ciekawą konkurencję dla innych tego rodzaju produktów gospodarstwa domowego.

Mop Duo Extra Gosia - sklep

Gosia Duo Extra jest bardzo ciekawym zestawem, który sprawdzi się zarówno w użytku domowym, ale też profesjonalnym, na przykład jako wyposażenie biura czy nawet specjalistycznej firmy sprzątającej. Warto jednak zawsze kupować komplet w dobrym sklepie, ponieważ można dzięki temu mieć pewność, że jest to produkt oryginalny i był magazynowany w odpowiedni sposób, dzięki czemu jest pozbawiony uszkodzeń. Postaw na sprawdzonych i renomowanych dostawców i ciesz się wysokiej klasy akcesoriami!

Opinie o mopie dwukomorowym Duo Extra firmy Gosia

Kupiłam Gosia Duo Extra stosunkowo niedawno, ale już po pierwszych kilku myciach podłogi zauważyłam (na plus!) zmianę w komforcie pracy, dlatego serdecznie polecam, bo i cena jest niezła :)
Dominika
Nie lubię myć podłóg, dlatego Gosia Duo Extra bardzo mi odpowiada, bo w pewnym, co prawda niedużym stopniu, przyspiesza cały proces. Fajnie, że wiadro jest idealnie dostosowane do tego modelu mopa.
Karolina
szukałem dobrego mopa do swojego domu, bo na moich podłogach szybko pojawiają się widoczne zabrudzenia i smugi. Gosia Duo Extra sprawdza się świetnie, bo mikrofibra nie pozostawia smug :)
Andrzej
Korzystałam już z wielu różnych mopów, ale Gosia Duo Extra jest wyjątkowo dobry :D W sumie sam mop jest zwyczajny, ale na uwagę zasługuje dwukomorowe wiadro, które szybko oczyszcza mop i przygotowuje do dalszego mycia.
Natalia
szukałem niedrogiego mopa, ale żeby jego jakość także była niezła i tak postanowiłem kupić Gosia Duo Extra. Działa bardzo dobrze, jest prosty w użyciu, a poza tym nie kosztował dużo, polecam.
Karol
Kupiłem niedawno mop Gosia Duo Extra i jestem bardzo zadowolony, bo jest szeroki, a więc mycie podłogi nie zajmuje sporo czasu. Poza tym wiadro jest wygodne w użyciu i ergonomiczne, polecam serdecznie :P
Jakub